VETPLUS PREMIUM (1)
RC_banners_1300x400_1
НАМОРДНИКИ ПОД111уу
1000_365_canina
1
6
previous arrow
next arrow

Відгуки

Про нас

Зоомагазин Ветплюс вітає Вас!

Ми стабільна та надійна компанія, з кожним днем ​​нарощуємо свій потенціал. Маємо величезний досвід у сфері торгівлі зоотоварами та ветеринарними препаратами, наші менеджери готові запропонувати Вам високий рівень сервісу, грамотну консультацію, вигідні умови роботи та широкий спектр рішень. До наших постійних клієнтів входять великі компанії.

Окремим напрямком є ​​робота з приватними особами з оперативною доставкою, низькими цінами та високою якістю обслуговування.

Головне для нас – своєчасно задовольняти потреби наших клієнтів усіма силами та доступними нам засобами. Працюючи з нами, Ви гарантовано купуєте лише оригінальний товар справжньої якості.

Популярні питання

Ми намагаємося максимально швидко обробляти ваші замовлення, зазвичай це займає один день на збір замовлення, виставляти реквізити на оплату та відправляти. Для Нової Пошти відправлення проводяться щодня.

Змінити замовлення можна в телефонному режимі за телефонами:
+38 099 487 11 58
+38 098 252 62 82
+38 050 062 36 84
у робочий час з 9.00 до 17.00 (крім суботи та неділі). Добавку до замовлення можна зробити через сайт, створивши нове замовлення, яке буде поєднане з попереднім.

Номер телефону є обов’язковим полем, оскільки комунікація на замовлення відбувається по телефону і номер ТТН посилки відправляється в смс на телефон.

Залежно від обраного способу доставки існують кілька видів оплат:

Нова Пошта:
  • онлайн оплата за допомогою Приват24
  • Карта Visa и MasterCard (LiqPay)
  • післяоплата
Укрпошта:
  • Онлайн оплата за допомогою Приват24
  • Карта Visa и MasterCard (LiqPay)